Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

 • Команда висококваліфікованних фахівців
 • Комплексний підхід до кожного пацієнта
 • Кращі матеріали західних зразків
 • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
 • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

 • первинний прийом пацієнтів (консультація);
 • хірургічне лікування;
 • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Лікування молочних зубів

Запитання: «Чи потрібно лікувати молочні зуби, адже вони все рівно скоро випадуть?», - для багатьох батьків залишається відкритим,  і вони не поспішають відвідувати лікаря, тим більше, що дитина цього категорично не бажає.

Однак, потрібно замислитися про майбутнє, про те, що інфіковані молочні призведуть до проблем в постійних зубах. А головне, що зруйнований молочний зуб доведеться видалити раніше передчасно, чим буде порушена природна зміна прикусу. Тому спеціалісти стоматологічного центру «Інвента» вважають, що вчасне звернення до лікаря убезпечить всю сім′ю від неприємних несподіванок в майбутньому, допоможе виявити та усунути захворювання зубів на початках.

 

Карієс

Карієс молочного зуба – це первинне захворювання, при якому на зубках з′являються білі,  коричневі, чорні плямки, вони не приносять болю на першому етапі, але можна спостерігати больову реакцію на солодке, гаряче чи холодне. При їх появі варто одразу показати дитину дитячому стоматологу, оскільки каріозний процес розвивається стрімко, швидко переходить в більш глибоку форму та може зачепити одразу кілька зубів в ряду. З огляду своєї негативної дії на зубчик карієс молочного зуба класифікується наступним чином:

 • початковий;
 • поверхневий;
 • середній;
 • глибокий.

Зверніть увагу, що від важкості захворювання залежатиме й об’єм надання стоматологічної допомоги.
Ще одним, не описаним раніше, видом карієсу є циркулярний або пляшковий, що часто зустрічається у малюків. Він вражає 4-6 верхніх молочних зуба в пришийковій області, наче з′їдає їх. Причиною його є кілька чинників: ослаблений імунітет, склад слини, продукти харчування та вода регіону проживання, відсутність гігієни порожнини рота.  На наш погляд найдоцільніший метод  його лікування, котрий перевірений протягом багатьох років, – це сріблення. Він полягає в герметизації пористої, пошкодженої емалі солями срібла та запобіганні подальшого проникнення нових бактерій.

Лікар акуратно (якщо йому дозволить дитина) нанесе необхідну кількість нітрату срібла безпосередньо на ділянки зуба, що були пошкоджені та почорніли. За кілька секунд утворюється плівка та бактерії, що знаходяться в порах, загинуть під її бактерицидною дією. З плином часу плівка срібла потребує оновлення, тому сріблення потребує повторення. Не варто звертати уваги на почорнілі від срібла зуби, діти завжди залишаються милими, а здоров′я  зубів в будь-якому випадку важливіше.

 

Лікування карієсу початкової стадії

Початковою стадією називають стадію «білої плями». Такі плями з′являються на емалі зуба різної форми та розміру, вони абсолютно безболісні, тому батьки можуть легко ними знехтувати. Хоча лікування дуже обережне та нетравматичне, майже не помітне для дитини та без бормашини. Лікар захищає емаль зубчика від подальшої деструкції, наносячи препарати фтористого лаку  або розчином фтористого срібла.  Завдяки цим ремінералізуючим засобам відновлюється мінеральний баланс, та зуб припиняють руйнуватися. Це швидкий, безболісний спосіб зупинити розвиток карієсу.

 

Лікування поверхневого та середнього карієсу

На стадії поверхневого карієсу молочного зуба враження зубної тканини знаходиться в межах зубної емалі. Колір каріозної порожнини може бути як світлим, так і темним, та ще приєднується болісна реакція на солодке, солене або кисле.

Середній карієс вражає не тільки емаль, але й наступну зубну тканину – дентин. Тоді вже додаються неприємні відчуття, а також реакція на гаряче і холодне. Малюк часто не може пояснити характер болю, але це не проблема, оскільки допомога надається подібна.

Лікар вичищає, прибирає за допомогою бормашини вражену ділянку та щільно закриває пломбою порожнину, що утворилася.

Сьогодні дитячі стоматологи підбадьорюють своїх маленьких пацієнтів за допомогою кольорових пломб, що їх може обрати дитина самостійно, майже відчуваючи себе на рівних з лікарем. Однак, їх перевага не тільки в цьому, вони пластичні, швидше та легше заповнюють собою порожнину, щільно прилягаючи до емалі – це дозволяє дитині менше часу провести у кріслі стоматолога. Вони універсальні, а, отже, підходять для лікування і молочних, і кореневих зубів.

 

Лікування глибокого карієсу

Назва глибокого карієсу говорить сама за себе. Тут процес запалення розповсюджується на емаль, дентин, і якщо не розпочати лікування, швидко просунеться вглиб та зачепить пульпу («серце» зуба, де зберігаються судинно-нервові волокна), а за тим і його корінчики. Це відгукнеться руйнуванням молочного зуба, болем, запаленням ясен та ускладненням у вигляді пульпіту, періодонтиту.

Якщо при глибокому карієсі молочного зуба необхідно пломбувати канали, то їх дезінфікують без механічної обробки та пломбують спеціальною пастою.

На жаль, часто батьки приводять дитину вже на стадії руйнування коронкової частини зуба, коли залишається лише корінчик або з опухлою від запалення щічкою (флюсом), в такому разі залишається лише один вихід – видалення. Ознайомитися з ним детальніше можна в нашому дописі на сайті.

Зверніть увагу, що видаляти молочні зуби без викривлення прикусу можна лише в період його зміни, тобто коли корінці молочних зубів повністю розсмокталися, а постійний зуб повністю сформувався та готовий зайняти своє місце и починати функціонувати.


Батьки повинні розуміти, що постійний нежить, ангіни, кашель, зниження імунітету може виникати на фоні молочних зубів, що не лікувалися. Хвороботворні організми в порожнині рота руйнують не тільки їх, але й є осередком інфекції для всього організму. Це ще один чинник, що забороняє ставитися до здоров′я молочних зубів байдуже. Записавшись на прийом в стоматологічний центр «Інвента», Ви зможете перевірити стан своїх зубів та зубів дитини, вилікувати себе та зберегти його молочні зубки до «приходу» постійних.

І будьте здорові!

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.