Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

 • Команда висококваліфікованних фахівців
 • Комплексний підхід до кожного пацієнта
 • Кращі матеріали західних зразків
 • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
 • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

 • первинний прийом пацієнтів (консультація);
 • хірургічне лікування;
 • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

 • Головна
 • Ортодонтія (виправлення прикусу)

Ортодонтія (виправлення прикусу)

Відомий стоматолог абсолютно слушно сформулював: « Ортодонтія – це конструктор вашого прикусу, практична модель ідеального здорового стану, за якої досягається фізіологічний баланс норми».

Такий баланс норми та правильний прикус був створений природою для того, щоб при пережовуванні їжі зуби рівномірно розподіляли навантаження. Коли змінюється ситуація , порушується фізіологія прикусу, деякі зуби беруть на себе функції тих, котрі через неправильне положення виключилися з процесу. Все це призводить до погіршення гігієни порожнини рота, як результат цього – загроза карієсу, підвищення стирання зубів, порушення в роботі та захворювання скроне-нижньощелепного суглобу, різноманітні захворювання пародонту і, навіть, органів травлення. Про неестетичність, невпевненості в собі, психологічні травми, пов’язані з цим, вже не доводиться і говорити. В цьому випадку необхідна допомога ортодонта.

Ретельно вивчивши ситуацію, лікар-ортодонт стоматологічного центру «Інвента» за допомогою певних ортодонтичних апаратів (про них ми розповімо далі), починає конструювати, вирівнювати та складати кожен елемент зубощелепної системи так, щоб з аномальної будови вони перетворилися в показники норми.


Який вік оптимальний?

Зазвичай вважається, що ортодонтичне лікування допомагає тільки юним пацієнтам. Безумовно, чим раніше почати лікування, тим швидше та легше воно пройде, адже дитяча зубощелепна система поступлива. Вона тільки росте та формується, тому важливо направити її в потрібне русло. Але у дорослих пацієнтів корекція також проходить успішно. І, напевно, точніше буде дивитися не на вік пацієнта, а на його готовність слідувати всім рекомендаціям ортодонта.

 

Методи діагностики

Після знайомства з пацієнтом, ознайомленням з його скаргами та детального огляду порожнини рота, для ортодонта важливий комплекс діагностичних процедур, що дозволять уточнити ситуацію:

 • ортопантомограма або оглядовий рентген знімок;
 • гіпсові моделі щелеп;
 • телерентгенографія або обстеження щелепо-лицьового скелету та контуру м ´яких тканин обличчя;

В ряді випадків телерентгенографія не потрібна, а ось гіпсові моделі завжди необхідні. Вони будуть відображати динаміку лікування та ряд вимірів зручно зробити на моделях. Оглядовий знімок також важливий. Завдяки йому відкривається прихована інформація:  кількість зубів (у дорослих наявність або відсутність вісімок), локалізацію або відсутність зародків постійних зубів у дітей, можлива наявність надкомплектних зубів, розташування ретенованих (розвернутих), ступінь розвитку постійних та резорбції (розсмоктування) коренів молочних, стан серединного піднебінного шва.

 

Методи ортодонтичного лікування

Коли пацієнт обстежений, діагноз поставлений, ортодонт приймає рішення, яка з ортодонтичних конструкцій необхідна: знімна, незнімна, одно чи двощелепна. Попередньо плануються етапи та тривалість лікування.
До найбільш застосовуваних знімних апаратів відносяться:

 • пластинки;
 • трейнери;
 • елайнери.

Їх назви говорять самі за себе: їх можна без наслідків знімати, носити з періодичністю, що встановив лікар, вони легко піддаються коригуванню лікаря.
Незнімні встановлюються або цементуються ортодонтом на весь період лікування. Або за їх допомогою фіксують отриманий результат, до них відносяться:

 • брекет-системи;
 • ретейнери;
 • шини.

Розглянемо ті, що найчастіше застосовуються:

Пластинка.

Ортодонтична пластинка – це найрозповсюдженіша знімна конструкція, що виготовляється техніком по відтискам пацієнта, таким чином, вона повторює індивідуальний розмір та рельєф ясен, зубів, фіксує своє положення за допомогою дуги та оснащений активними елементами: гвинтом, пружинами, крючками для гумових тяг і т.д. завдяки яким відбувається процес вирівнювання, формування правильного прикусу. Найбільш прийнятний вік носіння пластинки від 5 до 12 років, хоча дорослим може бути також іноді показана. Тривалість носіння пластинки в середньому 1,5-2 роки та залежно від ступеня патології. Раз на півроку пластинку потрібно змінювати.

Брекети.

Незнімна система вирівнювання, що повільно та поступово витягує один зуб, розміщуючи його в зубному ряді, та розвертає кут іншого. І таким чином, до тих пір, поки не сформується рівна, гармонійна лінія зубів.

 

Як же це відбувається?

Брекет-система називається саме так, тому що її елементом є брекет або замочок, що кріпиться композитним матеріалом на емаль зубу в його центрі.  Кожного зубові відповідає свій брекет. І у нього важлива функція – він передає зубові зусилля  ортодонтичної дуги, і таким чином, з’єднує  кожний замочок в чітку лінію. Прочитайте про це в нашому дописові про брекет-системи. Сучасні брекети можуть бути металевими, пластиковими, керамічними, «сапфіровими», тобто можуть бути виготовленими з різних матеріалів, що підвищать естетичні характеристики системи: будуть компактніше, їх практично не видно візуально, легше переноситиметься їх дотик до слизової губ. Однак, принцип роботи зберігається в будь-якому вигляді системи, і вона здатна допомогти в будь-якому вікові після 14 років.

Детально про це можна прочитати в нашому дописові про брекет-системи.

Ортодонт нашого центру методично регулює роботу дуги, тому регулярне відвідування лікаря необхідне. Не важкі, але особливі правила гігієни порожнини рота, зміна в раціоні харчування можуть виявитися незвичними у повсякденному розпорядку дня, але це тільки в перший період. Шлях набуття правильного прикусу з брекет-системою може продовжитися від 1,5 до 2,5 років в залежності від початкової ситуації. Але кінцевий результат вартий будь-яких хвилювань!

Звісно, ортодонтичне лікування – це повільний  копіткий процес. І тільки наполегливий, терплячий пацієнт, що довіряє своєму лікарю-ортодонту та виконує його призначення, досягне бажаного успіху.


Стоматологічний центр «Інвента» володіє необхідними ресурсами для того, щоб сконструювати правильний прикус, не дивлячись на початкову ситуацію. Для цього потрібно записатися на прийом нашого лікаря-ортодонта та все детально з ним обговорити. Бажаємо вам зробити крок на зустріч до здорової та красивої посмішки, а ми вам у цьому допоможемо!

Будьте здорові!

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.