Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

 • Команда висококваліфікованних фахівців
 • Комплексний підхід до кожного пацієнта
 • Кращі матеріали західних зразків
 • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
 • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

 • первинний прийом пацієнтів (консультація);
 • хірургічне лікування;
 • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Сінус-ліфтінг

Кожного разу, плануючи імплантацію, стоматологи вивчають об’єм кісткової тканини щелепи. На верхній щелепі для надійного кріплення імплантату бажано, щоб було не менше 10 мм кістки.

У випадку, якщо її недостатньо, то відновити, наростити можна за допомогою маніпуляції, котра дослівно з англійської мови звучить, як sinus lift (синус-ліфт) та перекладається як «піднімати пазуху». Ця процедура повністю вивчена та відлагоджена. І тільки медичний підхід до будь-якого втручання в організм відносить її в ранг операції.

Анатомічно так влаштовано, що верхня щелепа розташована безпосередньо під гайморовою пазухою. Тому оболонку, що встеляє дно пазухи (мембрану Шнайдера) акуратно підіймають, в отриманий простір поміщають кістковий пластичний  матеріал. Він з часом інтегрується та зміцнює стан щелеп. Це створює сприятливі умови для встановлення імплантатів.

Не варто хвилюватися, грамотно проведена операція жодним чином не впливатиме на функції дихання. При максимальній дії, об’єм порожнини гайморових пазух скоротиться не більше, ніж на 50% її загального об’єму. Це незначні зміни.

 

Показання до операції

Однозначним показником до синусу є маленька товщина та висота кістки верхньої щелепи. Розглянемо, що може викликати її дистрофію.

 • Атрофія кістки через недостатнє навантаження. Якщо зуб відсутній давно, то жувальна активність на цій ділянці  мінімальна, функція опори слабішає, кістка поступово розсмоктується та зменшується. Атрофія також виникає на місці скупчення зубів, там жувальне навантаження розподіляється нерівномірно.
 • Анатомічні аномалії. Іноді у пацієнта виявляється фізіологічна особливість – дно його гайморової пазухи розташовано низько. 
 • Вікові деградаційні та запальні зміни. З віком може відбуватися стоншення кістки щелепи. Гайморові пазухи збільшуються, а кістка – навпаки.

Всі описані фактори роблять майбутню імплантацію неможливою. Однак, застосувавши нарощування кістки за допомогою синус-ліфтингу, можна подолати цю перешкоду та зробити імплантацію успішною.

 

Протипоказання

Як будь-яка операція, синус-ліфтинг має ряд протипоказань, до них відносяться:

 • хронічні захворювання носової порожнини та носоглотки в стадії загострення;
 • протипоказання до імплантації.

 

Як проводимо синус-ліфтинг ми

Оцінивши результати ортопонтомограми та КТ дослідження, ситуацію в порожнині рота пацієнта та об’єм роботи, що передбачається, ми приймаємо рішення, який з двох видів синус-ліфтингу буде найбільш оптимальним в даному конкретному випадку.


Закритий синус-ліфтинг

Ця мало травматичний метод, при якому підняття гайморового дна та додавання пластичного кісткового матеріалу проводять через ложе майбутнього імплантату. Операція проходить через невеличкий отвір в яснах. В нього одразу ж і встановлюють імплантат. Пацієнтів не може не підкупати така процедура, адже вона здається занадто простою.

Це так, однак, одночасно в цьому криються й недоліки методу.

Всі дії відбуваються «наосліп», через тунель. Під час операції лікар не бачить мембрани Шнайдера, маніпуляція проводиться напомацки. Мануальні навики у нас високі, але бувають обставини, котрі здатні призвести до перфорації (розриву слизової). Тому вибір цього метода повинен проводитися з урахуванням усіх параметрів.
Ще один недолік закритого синус-ліфтингу полягає в тому, щоб мембрана Шнайдера піднімалася локально. Значить, кістковий пластичний матеріал може бути розташований у обмеженій кількості  і це не дозволяє суттєво збільшити об’єм кісткової тканини.

Відкритий синус-ліфтинг

Методика відкритого синус-ліфтингу більш проста у виконанні та відкрита – для лікаря. Однак, це не говорить про те, що пацієнтові варто боятися складностей та довго налаштовуватися перед нею. В сучасному світі все відбувається після ретельного знеболення, індивідуальним та доцільним у даному випадку анестетиком. Читайте наш допис про анестезію. Використання анестезії зводить дискомфорт від маніпуляцій до мінімуму. Тому потрібно вибрати фахового лікаря, лягти в крісло  та повністю довіритися йому та його діям. Отже, на зовнішній поверхні краю ясен ми створюємо додаткове вікно, через яке проведемо синус-ліфтинг. Коротко, тезисно це виглядатиме так:

 • анестезія;
 • надріз ясен необхідного розміру, створення доступу до пазухи із зовнішньої сторони верхньої щелепи;
 • відділення мембрани Шнайдеа від кістки;
 • підняття мембрани;
 • встановлення бар’єрної мембрани, засипка необхідної кількості кісткового пластичного матеріалу і знову бар’єрна захисна мембрана (читайте допис про хірургічну підготовку до імплантації);
 • тепер створена база для дозрівання та мінералізації нової кістки, в яку через 5-6 місяців можна встановлювати імплантати.

Зверніть увагу, що таким чином можна вирішити завдання атрофії будь-якого розміру.

Не бійтеся нічого нового, особливо синус-ліфтингу! Шкода, що наноситься людині без зубів тяжча, ніж страх.


Фахівці стоматологічного центру «Інвента» допоможуть подолати страх, познайомлять зі своїми роботами, поділяться впевненістю в успішності запланованої операції та імплантації.
З нами можна вирішити проблему відсутності зубів!

 

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.