Головна
Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

  • Команда висококваліфікованних фахівців
  • Комплексний підхід до кожного пацієнта
  • Кращі матеріали західних зразків
  • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
  • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

  • первинний прийом пацієнтів (консультація);
  • хірургічне лікування;
  • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Весняна акція

Відбілювання зубів американською системою Beyond (холодний промінь) + професійна чистка в подарунок! Акційна ціна комплексу 3600 грн. Економія 1500 грн (до 31 березня 2021).

Хірургія

Висококваліфіковані фахівці виконувати оперативне втручання будь-якої складності гарантуючи високу якість і абсолютну відсутність больових відчуттів.

Комфорт та сервіс

У нашому центрі Ви зіткнетеся тільки з високим рівнем обслуговування з боку персоналу і отримаєте істенное задоволення від походу до стоматолога.

Компьютерна томографія

У нашому центрі Ви отримаєте високоточну діагностику за допомогою новітнього обладнання японських виробників.

Сучасна ортодонтія

Сучасна стоматологія не може обійтися без ортодонтії. В нашому центрі Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу лікаря-ортодонта

КОРОТКО ПРО НАС

ІНВЕНТА - СУЧАСНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПОВНОГО ЦИКЛУ  З НАДАННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ
Нам довіряють більше 4000 пацієнтів

Понад 4000 пацієнтів вибрали стоматологічний центр «Інвента» і обслуговуються у нас на постійній основі 5 років.

Сучасне обладнання та передові технології

Наш центр обладнаний всім необхідним для надання повного спектру стоматологічних послуг на рівні світових стандартів.

Ми відповідаємо за нашу роботу

Штат висококваліфікованих лікарів стоматологічного центру «Інвента», а також індивідуальний підхід забезпечують гарантію високої якості.

Вибираємо тільки краще

Для наших пацієнтів ми використовуємо тільки найкращі матеріали від світових лідерів стоматологічної галузі за мінімальними цінами.

Comfort

Чому обирають саме нас?

1

Висока якість та сервіс

Причина 1: Висока якість та сервіс

Кожного дня ми вчимося чомусь новому, для того щоб підвищити якість життя у всіх його проявах. Це закладено в нашій природі і є нормою. Особливо важливо слідувати цьому прагненню щодо здоров’я!

Колектив нашого центру взяв за основу цю філософію і дотримується її щодня, враховуючи і покращуючи якість послуг і сервіс для всіх тих, хто звертається до нас. Якість послуг, комфорт та зручність наших пацієнтів — це основна місія, адже ми, не просто лікуємо хвороби, а саме підвищуємо рівень здоров’я, гарного самопочуття і радості життя всіх наших пацієнтів!

Вилікувати зуб не складно, важливіше подарувати пацієнтові радість і зберегти це відчуття на довгі роки! А це, погодьтеся, можливо лише завдяки ідеальній якості і максимально лояльному відношенню, продуманому і адаптованому під індивідуальні особливості кожної людини. Докладніше

Задати питання

Записатися на прийом

Успішно працюємо с 2010 року, тільки позитивні відгуки пацієнтів

2

Індивідуальна програма

Причина 2: Індивідуальна програма

Успіх будь-якого стоматологічного лікування залежить від зацікавленості лікаря в проблемі пацієнта. Наші фахівці підходять до лікування з урахуванням людської індивідуальності вцілому.

Однакових людей не буває. Всі абсолютно різні. І стоматологічні проблеми у всіх різні. Вирішувати їх необхідно в кожному випадку по своєму.

Перед початком лікування ми проводимо комплексну діагностику, яка включає в себе збір даних про проблему пацієнта, фіксація його вихідної ситуації, рентгенологічні методи обстеження (дентальний знімок, панорамний знімок, комп’ютерна томографія), фотопротокол, виготовлення діагностичних моделей та їх аналіз в артикуляторі.

Всі ці методи дають нам повну інформацію про стан всієї зубо-щелепної системи і кожного зуба зокрема.

Дізнатися ціни

Написати онлайн

Індивідуальна програма дає гарантію успішного лікування пацієнта

3

Сучасне обладнання

Причина 3: Сучасне обладнання

Створюючи стоматологічний центр «Інвента», ми дотримувалися принципу — все найкраще для наших пацієнтів. Тому, обладнання на якому ми працюємо було підібрано за останнім словом техніки. Для зручності роботи лікарів і комфорту пацієнтів, ми встановили стоматологічні крісла провідного італійського виробника «Stern Weber» і забезпечили їх одними з кращих турбінних наконечників та мікромоторів W&H Dentalwerk Boormoos GmbH (Австрія). Наявність апаратів для діагностики не залишилася без уваги — апарат для створення панорамних знімків та комп’ютерної томографії щелепно -лицевої ділянки, Panoura 18S від японського виробника Yoshida, дозволяє виконувати знімки високої чіткості, виявляти приховані канали в зубі. Для створення прицільних рентгенівських знімків ми використовуємо сучасний радіовізіограф Port — X II від Genoray (Корея), що володіє мінімальним рівнем випромінювання і дозволяє робити до 9 знімків за один прийом.

Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день, пропонуючи наші послуги на вискому рівні, та знаючи, що наша робота прослужить вам довгі роки!

Записатися на прийом

Сучасне обладнання дає нам можливість надавати послу відповідно міжнародним стандартам

4

Командна робота

Причина 4: Командна робота

Для постановки діагнозу і складання вірного плану реабілітації - думки одного вузькоспрямованого фахівця недостатньо. Необхідна думка лікарів різних спеціалізацій та їх загальний обґрунтований висновок. У кожному індивідуальному випадку він різний. Немає стандартних схем лікування. Наші лікарі підберуть найоптимальніший і вірний план лікування, з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта, спрямований на поліпшення стану здоров’я в цілому.

Всі необхідні процедури з діагностики та повного комплексу лікування проводяться на місці — в стоматологічному центрі «Інвента», що значно економить час пацієнта.

Задати питання

У нас план лікування пацієнта вирішується за допомогую консіліума врачів

Причина 1: Висока якість та сервіс

Кожного дня ми вчимося чомусь новому, для того щоб підвищити якість життя у всіх його проявах. Це закладено в нашій природі і є нормою. Особливо важливо слідувати цьому прагненню щодо здоров’я!

Колектив нашого центру взяв за основу цю філософію і дотримується її щодня, враховуючи і покращуючи якість послуг і сервіс для всіх тих, хто звертається до нас. Якість послуг, комфорт та зручність наших пацієнтів — це основна місія, адже ми, не просто лікуємо хвороби, а саме підвищуємо рівень здоров’я, гарного самопочуття і радості життя всіх наших пацієнтів!

Вилікувати зуб не складно, важливіше подарувати пацієнтові радість і зберегти це відчуття на довгі роки! А це, погодьтеся, можливо лише завдяки ідеальній якості і максимально лояльному відношенню, продуманому і адаптованому під індивідуальні особливості кожної людини. Докладніше

Причина 2: Індивідуальна програма

Успіх будь-якого стоматологічного лікування залежить від зацікавленості лікаря в проблемі пацієнта. Наші фахівці підходять до лікування з урахуванням людської індивідуальності вцілому.

Однакових людей не буває. Всі абсолютно різні. І стоматологічні проблеми у всіх різні. Вирішувати їх необхідно в кожному випадку по своєму.

Перед початком лікування ми проводимо комплексну діагностику, яка включає в себе збір даних про проблему пацієнта, фіксація його вихідної ситуації, рентгенологічні методи обстеження (дентальний знімок, панорамний знімок, комп’ютерна томографія), фотопротокол, виготовлення діагностичних моделей та їх аналіз в артикуляторі.

Всі ці методи дають нам повну інформацію про стан всієї зубо-щелепної системи і кожного зуба зокрема.

Причина 3: Сучасне обладнання

Створюючи стоматологічний центр «Інвента», ми дотримувалися принципу — все найкраще для наших пацієнтів. Тому, обладнання на якому ми працюємо було підібрано за останнім словом техніки. Для зручності роботи лікарів і комфорту пацієнтів, ми встановили стоматологічні крісла провідного італійського виробника «Stern Weber» і забезпечили їх одними з кращих турбінних наконечників та мікромоторів W&H Dentalwerk Boormoos GmbH (Австрія). Наявність апаратів для діагностики не залишилася без уваги — апарат для створення панорамних знімків та комп’ютерної томографії щелепно -лицевої ділянки, Panoura 18S від японського виробника Yoshida, дозволяє виконувати знімки високої чіткості, виявляти приховані канали в зубі. Для створення прицільних рентгенівських знімків ми використовуємо сучасний радіовізіограф Port — X II від Genoray (Корея), що володіє мінімальним рівнем випромінювання і дозволяє робити до 9 знімків за один прийом.

Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день, пропонуючи наші послуги на вискому рівні, та знаючи, що наша робота прослужить вам довгі роки!

Причина 4: Командна робота

Для постановки діагнозу і складання вірного плану реабілітації - думки одного вузькоспрямованого фахівця недостатньо. Необхідна думка лікарів різних спеціалізацій та їх загальний обґрунтований висновок. У кожному індивідуальному випадку він різний. Немає стандартних схем лікування. Наші лікарі підберуть найоптимальніший і вірний план лікування, з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта, спрямований на поліпшення стану здоров’я в цілому.

Всі необхідні процедури з діагностики та повного комплексу лікування проводяться на місці — в стоматологічному центрі «Інвента», що значно економить час пацієнта.

Задати питання

Записатися на прийом

Успішно працюємо с 2010 року, тільки позитивні відгуки пацієнтів

Дізнатися ціни

Написати онлайн

Індивідуальна програма дає гарантію успішного лікування пацієнта

Записатися на прийом

Сучасне обладнання дає нам можливість надавати послу відповідно міжнародним стандартам

Задати питання

У нас план лікування пацієнта вирішується за допомогую консіліума врачів

Відгуки

Всі відгуки

Нам у Вас дуже сподобалось! Ще до Вас повернемось, при нагоді:) Бажаємо успіху та процвітання чудовій клініці Інвента!

Юля, червень 2014

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Хочу поділитися враженнями від відвідування цієї клініки - море позитиву! Дівчата дійсно стараються і видно, що для них ви ПАЦІЄНТ а не клієнт, вони переймаються вашим здоров'ям. Але про все по порядку. Розташування: В центрі міста, всього кілька хв...

Виталий Мамчур, березень 2016

Новини

Всі новини

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

03 червня 2018

Захід до Міжнародного дня захисту дітей в нашому центрі

До Міжнародного дня захисту дітей Стоматологічний центр «Інвента» провів цікавий захід «Гігієна ротової порожнини або як правильно чистити зуби».

13 вересня 2015

Семінар "Постурологія в стоматології" в нашому центрі

13 вересня 2015 р. на базі стоматологічного центру «Інвента» була проведена практична частина семінару «Постурологія 2».

Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.