Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

 • Команда висококваліфікованних фахівців
 • Комплексний підхід до кожного пацієнта
 • Кращі матеріали західних зразків
 • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
 • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

 • первинний прийом пацієнтів (консультація);
 • хірургічне лікування;
 • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Дитяча стоматологія

На нашому сайті, в дописах про лікування дітей, фахівці стоматологічного центру «Інвента» спробують коротко, але детально відповісти на ці запитання.

Батьки часто переймаються питаннями:

 • що робити з молочними зубами – лікувати, видаляти або не чіпати взагалі;
 • з якого віку починати чистити малюкові зубки;
 • коли потрібно з′явитися на прийомі у лікаря-ортодонта;
 • чи існують профілактичні процедури, що дійсно здатні захистити дитину від карієсу або інших хвороб зубів.

 

Лікування та профілактика

Варто  пам’ятати, що дитячі зубки відрізняються від дорослих. Вони значно менші за постійні, емаль, що вкриває кожен зуб, достатньо тонка, не до кінця сформована, більш пориста та шорстка, з низьким рівнем мінералізації. Ось чому вони більше піддаються зовнішній дії та швидко розвиваються хвороби зубів. Помилкова думка про те, що життя молочного зуба коротка, він скоро випаде, тому неважливо здоровий він чи хворий. Насправді, важливо лікувати карієс у дітей навіть у молочних зубах, принаймні з двох причин:

 • Особливості зубощелепної системи дитини полягає в тому, що корені тимчасових зубів знаходяться досить близько до поверхні постійних. Якщо занедбати, не лікувати карієс молочного зубчика, то інфекція може розповсюдитися глибше та вразити зародки постійного зубу. Це спровокує різні його патології (появу плям на емалі, інші дефекти) аж до загибелі.
 • Якщо не лікувати молочний зуб, то його коронкова частина швидко зруйнується, а корінчик, що почорнів, будуть змушені видалити раніше того часу, що був відведений йому природою. В порожнину, що утвориться в зубному рядові, або невчасно вийде постійний недостатньо сформований зуб, або почнуть змикатися молочні. Отже, відбудеться порушення планомірної заміни прикусу, що призведе до різноманітних викривлень щелепи.

Саме тому молочні дитячі зубки потрібно берегти та пильнувати їх стан.  Фахівці рекомендують батькам відвідати кабінет дитячого лікаря-стоматолога, одразу ж, як з′явилися перші зуби. Оскільки окрім лікування існують стоматологічні методи захисту зуба:

 • Фторування зубів – профілактична обробка емалі зубу або лікування карієсу на початковій стадії, шляхом нанесення фторуючих засобів, без участі бору.
 • Герметизація фісур – малоінвазивна обробка поверхні жувальних зубів засобами, що захищають фісури (поглиблення) від потрапляння в них бактерій. Це є дуже дієвою процедурою.

Зверніть увагу, що хороші молочні (тимчасові) зуби – запорука здорових постійних!

 

Професійна чистка

Зубний наліт містить велику кількість бактерій, що провокують появу запалення зубних тканин та ясен. Щоденно, одночасно з їжею кількість зубного нальоту збільшується, а глюкоза, що міститься у складі цукерок та інших ласощів, що так обожнюють  діти, посилює здатність бактерій до руйнування. З часом м′який наліт  твердішає та може перетворюватися на зубний камінь. Та якщо зубний наліт, що накопичився протягом тривалого часу, вичистити самостійно важко, то камінь, взагалі, неможливо.

Саме тому стоматологи рекомендують прищеплювати культуру доглядати за зубами, починати навчати малечу чистити зубки з раннього віку. З першого року життя потрібно придбати малюкові індивідуальну дитячу щіточку з м′якою щетиною та показувати рухи нею. Обов’язково повторювати цю процедуру регулярно щоранку та щовечора.

До дитячого стоматолога також необхідно звернутися для проведення професійної гігієни порожнини рота. Спочатку її виконують тільки щіточками, абсолютно безболісно очищають, полірують емаль та наносять фторлак або інші препарати, що містить фтор. Гігієна та фторування вбереже малюка від карієсу в майбутньому.

У підлітковому віці професійну гігієну проводять за допомогою напору води та соди, за необхідності добавляють ультразвук.

 

Дитяча хірургія

Часто батьки не наважуються вести дитину до дитячого хірурга-стоматолога, пам’ятаючи, що свого часу виривали молочні зуби самостійно. Однак, бувають різні випадки , і за для того, щоб почуватися впевнено та безпечно, потрібно звернутися за консультацією лікаря. Первинний огляд та рентген  знімок визначать ступінь необхідності допомоги хірурга. Прикладами таких випадків можуть бути:

 • Якщо молочний зуб вже почав хитатися, але не випадає, а під ним ріжеться наступний, то краще його вирвати, не створювати викривленого напрямку прорізування постійного зуба.
 • Якщо корені тимчасових зубів не розсмоктуються самостійно.
 • Якщо рентген знімок зафіксував аномальний надкомплект молочних зубів.
 • Перенесена дитиною травма.
 • Утворення кісти на корені зуба.
 • Призначення лікаря ортодонта з метою вирівнювання зубного ряду.

Дитяча ортодонтія

Статистика стверджує, що тільки 10% людей мають ідеальний зубний ряд від народження. І  досить часто недбале ставлення до молочних зубів, відсутність в раціоні дитини твердої, жорсткої їжі, регулярно закладений ніс та дихання ротом призводять до викривлення прикусу. Однак, саме в дитинстві простіше, швидше та дешевше виправити цю ситуацію. Сьогодні для цього існує повний спектр послуг.

Для ортодонтичного лікування в клініці «Інвента» використовують знімні та незнімні  апарати, трейнери, капи, ретейнери та, нарешті, брекет-системи. Кожен  з них суто індивідуальний та рекомендуються ортодонтом в залежності від конкретного випадку. Докладніше про них можна прочитати в наших дописах, присвячених кожному методу окремо.


Стоматологи центру «Інвента» впевнені, що здорові зубки дитини – це важлива складова для загального здоров′я. Тому, необхідно нагляд досвідченого дитячого фахівця за їх розвитком, своєчасне лікування або корекція, вживання профілактичних заходів.

Звертайтеся і ми допоможемо!

Будьте здорові!

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.