Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

 • Команда висококваліфікованних фахівців
 • Комплексний підхід до кожного пацієнта
 • Кращі матеріали західних зразків
 • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
 • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

 • первинний прийом пацієнтів (консультація);
 • хірургічне лікування;
 • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Імплантація зубів

Імплантація зубів є оптимальним та надійним засобом відновити втрачений один або декілька зубів та єдиним способом запобігти носінню знімних протезів при відсутності ряду зубів.

Під час імплантації в кістку у  або у нижню щелепу замість відсутнього зуба встановлюють титановий стрижень – імплантат. Він імітуватиме природній корінь зуба, являтиметься своєрідною арматурою та створить міцну опору для майбутньої конструкції (коронки та протеза). Титан – це найбільш біосумісний з тканинами організму матеріал. Саме тому його та його сплави широко застосовують в медицині для відновлення частин черепа, рук, ніг при найскладніших операціях.

Пам’ятайте, що міцність та довговічність будь-якої конструкції завжди залежить від якості фундаменту. Щоб його створити, дуже важливо вибрати кваліфікованого спеціаліста, котрий буде проводити установку імплантату, та високу якість самих конструкцій.

Важливо!  Невідомість лякає. Саме тому стоматологічний центр «Інвента» готовий ретельно все висвітлити.

 

Переваги протезування на імплантатах

Якщо детально розглянути імплантацію та наступне протезування на імплантатах, то можна помітити безсумнівні переваги:

 • процес імплантації має чітку локалізацію, він проводиться тільки в районі відсутнього зуба, що мало травматично та легко переноситься пацієнтом;
 • при відсутності одного зуба з’являється можливість зберегти ті, що стоять поряд, без їх обробки під мостовидний протез;
 • імплантація є повною та єдиною альтернативою знімному протезуванню;
 • одразу після імплантації навіть кількох імплантатів відсутній дискомфорт при пережовуванні їжі та вади мовлення, що є безсумнівною перевагою перед іншими методами тотального протезування.

Зверніть увагу, що при тривалій відсутності зуба починається процес розсмоктування (атрофії) кістки щелепи. Це непомітно пацієнтові, але в подальшому відіграє несприятливу роль в життєво важливій роботі щелеп – пережовуванні їжі. Побічно можуть виникати головні болі та обвисати м’язовий каркас обличчя. При постановці імплантату створюється природнє навантаження на кістку, а це запобігає атрофії.

 

Методика імплантації

Існує два способи проведення імплантації:

 • одномоментний або експрес-імплантація (видалення зубів та вживляння на його місце імплантату відбувається протягом одного відвідування лікаря);
 • класичний (він застосовується у випадку, коди зуб або зуби давно відсутні, коли після видалення, що повністю загоїлося, пройшло 2 місяц,і у випадку, коли експрес-імплантація неможлива).

Під час одномоментної імплантації відсутній естетичний дискомфорт, та після процедури пацієнт покидає клініку з тимчасовою коронкою. Цей метод дуже зручний для пацієнтів, але тільки лікар та ряд рентгенологічних досліджень можуть визначити, чи сприятлива клінічна ситуація у порожнині рота для даного методу.

При класичному варіантові після розміщення імплантату в кістку щелепи відбувається його приживляння (остеоінтеграція). На нижній щелепі для цього потребуватиметься 2-3 місяця, на верхній 3-4. Імплантат знаходиться глибоко в кістці, зверху він надійно прихований яснами. Через деякий час, необхідний для остеоінтеграції, встановлюється абатмент – верхня надбудова імплантату, на котрій згодом буде кріпитися коронка.

 

Установка імплантатів

Наш досвід та практика встановили чіткий алгоритм дій, котрі дають відмінні результати навіть у самих складних ситуаціях. Так, весь процес починається з детальної діагностики порожнини рота: структура щелеп, розміщення коренів зубів, що є в наявності, стану кісткової тканини, пародонту (ясен). Вивчення та виміри наші фахівці проводять на чутливому обладнанні дентальної комп’ютерної томографії. Наступний етап включає в себе виготовлення індивідуальних діагностичних моделей щелеп. Це необхідно для того, щоб оцінити особливості прикусу, змикання щелеп. Потім відбувається віртуальне планування операції за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Підбирається необхідна форма, довжина імплантату, визначається точне місцезнаходження та кут нахилу. Аналізуючи ці дані, за допомогою 3D принтеру виготовляється індивідуальний хірургічний шаблон.

Звертаємо увагу, що шаблон індивідуальний для кожного конкретного випадку. Він незамінний для дотримання точності установки імплантату, скорочення часу процедури, можливості вживляння одночасно кількох імплантатів.

І тільки тепер настає час вибору безпосередньо форми імплантату.

В нас використовують найпопулярніші системи, які широко зарекомендували себе в світовій практиці:

 • INNO (Корея).
 • B&B (Італія).
 • OSSTEM (Корея).
 • STRAUMANN (Швейцарія).

Вони відрізняються не тільки країною виробництва, але й ціновою політикою. Саме тому «Інвента» здатна підібрати вартість лікування для різних груп населення.

 

Комфорт пацієнтів

В більшості випадків імплантація проводиться під місцевим знеболюванням. Вона легко переноситься пацієнтами і не потребує додаткової анестезії. Однак, в залежності від особливостей пацієнта, стану його здоров’я, об’єму передбачених робіт та клінічної ситуації в цілому, наші фахівці підбирають варіант знеболювання, що буде оптимальним в конкретному випадку. Детально читайте в дописові про анестезію.

Для нас важливий комфорт наших пацієнтів, котрий породжує довіру та відвертість перед майбутнім лікуванням.

 

Естетичність

Коли етап установки імплантатів вже позаду, вони добре інтегрували та надійно замінили відсутні корені, важливо встановити якісну надбудову. Нею повинна виступити ортопедична конструкція, що має високу міцність, довговічність, гіпоалергенність та володіє необхідними естетичними характеристиками. Наші фахівці вважають, що всім цим параметрам відповідають коронки, виготовлені з діоксину цирконію. Детально ми висвітлимо цю інформацію в дописах про ортопедію. Для передньої групи зубів можуть також використовуватися цільнокерамічні коронки е.max. У них високий рівень естетичних характеристик, так, наприклад, напівпрозорість, що повністю імітує оптичні властивості природніх зубів. Радимо прочитати наш розділ про протезування. 


Не бійтеся імплантації зубів! Не читайте негативні відгуки тих, хто не стикався з імплантацією особисто! Забудьте  про страшні міфи, що лякають людей і не відповідають фактам! Весь світ десятиліттями встановлює імплантати. Живіть повноцінним життям і будьте здорові!

А ми вам у цьому допоможемо.

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.