Наші послуги
Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

  • Команда висококваліфікованних фахівців
  • Комплексний підхід до кожного пацієнта
  • Кращі матеріали західних зразків
  • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
  • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федорівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

  • первинний прийом пацієнтів (консультація);
  • хірургічне лікування;
  • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Наші послуги

Робота стоматологічного центру «Інвента» спрямована на те, щоб пацієнт отримав всю необхідну йому допомогу в стінах одного приміщення. Це суттєво економить його час, сили, енергію. Одночасно, ми ставимося до кожного епізоду, як до частини загальної картини. І від однієї маленької пломби залежить гармонійний стан у всій порожнині рота. Саме тому, ми надаємо повний спектр послуг, котрі невідривно пов’язані між собою. Нашими перевагами є: постійне вивчення та запровадження стоматологічних новинок, що добре себе зарекомендували у всьому світі.

Консультація лікарів

Консультація – це початковий етап вашого лікування. Консультуючись зі стоматологом, ви можете дізнатися: чим ефективніше запломбувати зуб, як оптимально наростити зруйнований, як швидко та надійно відновити втрачений зуб або позбавитися знімного протезу. Які сучасні новинки можуть створити бездоганну посмішку. Одним словом, на всі питання, що вас хвилюють, ви отримаєте вичерпні відповіді. Зможете спільно спрогнозувати заплановане лікування та прорахувати його вартість. Прямо в стінах стоматологічного центру «Інвента» при необхідності можна буде все перевірити та підтвердити сучасними рентген обстеженнями. Отже, на консультації: стоматолог вивчає ваші проблеми та пропонує шляхи їх  вирішення.

Лікування зубів

Як будь-який орган нашого організму, зуби піддаються зношуванню та руйнуванню. Їх жувальне навантаження величезна: вони здійснюють мільйон рухів протягом дня і навіть вночі їм часто немає спокою. Однак, саме зубні тканини (емаль, дентин) успішно піддаються лікуванню, відновленню, нарощуванню, реставрації. Усі зусилля стоматологічного центру «Інвента» спрямовані на те, щоб визначити причину руйнування зуба та безболісно її усунути. Далі вам абсолютно не доведеться думати про те, як подолати цю проблему. Ми можемо гарантувати: кожен етап буде проведений на надсучасному стоматологічному обладнанні, лікування відбуватиметься під рентген контролем діагностичних апаратів, застосовуватиметься перевірений та надійний матеріал для пломбування.

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – це окрема та дуже важлива спеціальність. Адже обирають її люди, котрі люблять дітей та уміють знаходити з ними спільну мову. Саме такий лікар працює в стоматологічній клініці «Інвента». Варто пам’ятати, що дитячі зубки дуже відрізняються від дорослих. Вони набагато менші постійних, емаль на них досить тонка, більш шорстка, з низьким рівнем мінералізації. Ось чому вони більше піддаються зовнішньому впливові та швидше псуються.

Рентгенодіагностика

Якість лікування напряму залежить від візуального контакту стоматолога з зубними тканинами, прихованими від його очей. Побачити та вивчити їх дозволяють сучасні дентальні рентген апарати, котрі володіють високою діагностичною чутливістю та мінімальним ступенем опромінювання. Завдяки ним точно визначається рівень проблеми: видні анатомічні особливості розташування, довжина та кількість зубних коренів; фіксується стан та об’єм кісткової тканини; виявляються можливі кісти, запалення верхівок коренів; контролюється, вимірюється довжина пломбування каналів під час лікування, зберігаються дані для спостереження в динаміці та багато інших необхідних факторів.

Протезування

Результатом спільної роботи лікаря-стоматолога з зубним техніком є конструкція, що створюється за індивідуальними відбитками пацієнта  та необхідна в конкретному випадку. Завдяки протезуванню можна відновити повністю зруйновану коронкову частину зуба, але тільки при здоровому корені. З’являється можливість зберегти залишки власних тканин, захистити їх, накривши зуб коронками різних видів та естетичних характеристик. За відсутності кількох зубів можна побудувати міст з опорою на сусідні здорові зуби.  Якщо ж не задоволені зовнішнім виглядом своїх зубів, а мікропротезування не здатне виправити ситуацію, то за допомогою протезування створюють коронки бажаної форми, розміру та кольору. Кожен варіант несе кілька можливих пропозицій та перш за все залежить від ситуації у роті на початку.

Лікування ясен

Важливість благополуччя ясен нітрохи не менше, ніж зуба. Можна втратити абсолютно цілий зуб, якщо його не спроможні утримати нездорові ясна. Вивчаючи їх будову, фактори, котрі травмують або навпаки відновлюють регенерацію краю ясен, ми розробили чіткий алгоритм послідовності дій, направлених на методичне оздоровлення або повернення здорового стану яснам. Поступово, відстежуючи динаміку лікування, ми застосовуємо той або інший метод, в залежності від первинного стану пародонта. І як результат, пацієнти на собі оцінили ефективність наших дій.

Хірургія та імплантація зубів

На сьогоднішній день  існує тільки один метод уникнути знімного протезування або відтворити відсутній зуб або кілька в ряду без «обточування» сусідніх, зберігаючи їх цілісність – це імплантація. Встановлюючи титановий корінь-імплантат, а пізніше укріплюючи на ньому коронку, ви продовжуєте життя власній кістковій тканині, котра тепер продовжуватиме нести природне жувальне навантаження. Для цього необхідний певний первісний об’єм кістки, і якщо його не вистачає, на допомогу приходять хірургічні методи її нарощування.

 

Ортодонтія

Виправлення того, що є, та створення рівного, бездоганного зубного ряду за допомогою тимчасових пристосувань: пластинок, елайнерів, кап, брекетів. Вдатися до допомоги ортодонта необхідно в будь-якому віці. Хоча часто розповсюджено стереотип, що це дитяча або юнацька процедура. Але це зовсім не так! Правильне змикання зубів – це не тільки гарна посмішка, що радує погляд та додає впевненості в собі, але й анатомічно грамотне змикання щелеп, попередження патологічного стирання емалі та повноцінна, доступна в кожному куточку, гігієна зубів.

 

Відбілювання зубів

Чистота завжди асоціюється з білим кольором. Тому критерії бездоганної посмішки невідривно пов’язані з відбілюванням зубів. Адже тільки одиниці мають  від народження  білосніжні зуби. Існує кілька способів відбілювання навіть в домашніх умовах, але надійніше та безпечніше цю делікатну процедуру довірити стоматологам. Фахівці виконують її  з урахуванням характеристик вашої зубної емалі, наявності пломб в зоні відбілювання, індивідуально визначають час експозиції, кількість необхідних повторювань, не допустять підвищення чутливості зубів після процедури та визначають методи догляду за зубами в подальшому. 

Наші послуги:

Мікропротезування зубів

Мікропотезування можна назвати проміжним ланцюжком між лікуванням та протезуванням. Це вже не пломба, міцніше, надійніше, отже, довговічніше. Але ще і не коронка, зуб обробляється мінімально, і це максимально зберігає власні тканини зуба. Ще однією безсумнівною перевагою мікропртезування є естетична довершеність, котрою ретельно в стоматологічній лабораторії наділяють кожен вінір або люмінір.

Анастезія в стоматології

Хочеться вилікувати зуб, почистити, якщо необхідно, видалити або зміцнити коронкою та при цьому нічого не відчувати! Саме так відбувається лікування зубів в сучасній стоматології. Існує кілька способів введення знеболювальних препаратів та самих анестетиків. Ми добре знаємо їх та здатні допомогти. Сьогодні варто вчасно звертатися до лікаря, не відкладати в довгий ящик, не посилювати ситуацію та не побоюватися неприємних відчуттів.

Санітарно-гігієнічний режим

Для запобігання внутрішньо лікарняних (або так званих госпітальних) інфекцій, в нашому центрі твердо притримуються норм санітарно-гігієнічного режиму. Це максимальне використання: одноразових покриттів, одноразових слиновідсмоктувачів, стерильних серветок, халатів, шапочок, масок, рукавичок, бахіл та інших допоміжних засобів. Після прийому кожного пацієнта проводиться дезінфекція всіх поверхонь та обов’язкова стерилізація багаторазових медичних інструментів (наконечників, лотків для інструментів та інш.) . Стерилізації ми надаємо особливої уваги: після проведення необхідних етапів дезінфекції, інструменти стерилізуються в автоклаві. Там під дією високої температури та тиску пару ретельно знезаражується кожен предмет. Це найефективніший метод стерилізації на сьогоднішній день. Після автоклаву інструменти упаковуються в спеціальні вакуумні пакети, котрі не пропускають мікроорганізми та дозволяють зберігати інструменти в стерильному стані до 30 днів. Таким чином, кожен пацієнт отримує свій індивідуальний набір інструментів.

Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.