Укр

Про клініку

Перейти у розділ

Лікування всіх видів захворювань, сучасні технології та дорогі матеріали в стоматологічному центрі «Інвента».

ІНВЕНТА - це сучасний стоматологічний центр, який працює з 2012 року в місті Києві.

ІНВЕНТА це:

  • Команда висококваліфікованних фахівців
  • Комплексний підхід до кожного пацієнта
  • Кращі матеріали західних зразків
  • Сучасне та безпечне діагностичне та лікувальне обладнання
  • Можливість в одному місці пройти діагностику та лікування

Для зручності і комфорту перебування в стоматологічному центрі «Інвента» ми зібрали всіх фахівців всіх стоматологічних напрямів.

Приємні спогади про перебування в нашому центрі і задоволення отриманим результатом — найкраща винагорода для нас! Адже наш колектив вкладає в роботу не тільки власний час, зусилля і ресурси — а й частину власної душі! Тільки, так можливо перетворити ремесло в мистецтво, а посмішки наших пацієнтів в шедеври!

Спеціалісти

Перейти у розділ
Зайцева Олена Федоровна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог

Освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Стаж роботи: 15 років

Досвідченний хірург, котрий володіє великими знаннями та навичками по установці імплантатів. Олена Федорівна здатна грамотно оцінити конкретну ситуацію в роті пацієнта, дослідити наявність кісткової тканини в ділянці, де передбачається імплантат, врахувати стан пародонта та змоделювати операцію, що має відбутися. Якщо власної кістки мало, то хірург пропонує спосіб нарощування кістки. Після детального обстеження пацієнта, підбору розміру та форми імплантату, проведення всіх підготовчих лікувальних робіт з командою асистентів вона проводить імплантацію та здійснює післяопераційний нагляд за станом пацієнта в період за живлення.

Основні напрямки діяльності Олени Федорівни:

  • первинний прийом пацієнтів (консультація);
  • хірургічне лікування;
  • хірургічна підготовка до імплантації зубів.

т

Найточніша діагностика в стоматологічному центрі «Інвента».

Кожен з вас, напевно, чув про те, що посмішка здатна творити дива. Ми знаємо, як саме зробити вашу посмішку чарівною. Діагностика, профілактика та лікування зубів відповідно до світових стандартів стоматології, використання сучасних технологій і контроль якості на всіх етапах, досвідчені, висококваліфіковані фахівці, індивідуальний підхід до дітей та дорослих, комфортне лікування і дружня атмосфера — все це ви знайдете в стоматологічному центрі «Інвента».

Наші фахівці максимально піклуються про відновлення здоров’я пацієнтів, вибираючи при цьому оптимальний шлях. Лікування без болю або під загальним наркозом? Дитяча стоматологія? Протезування і хірургічні операції будь-якої складності? Непомітні брекети? Ми знаємо, що потрібно робити! Ми повертаємо зубам здоров’я, а разом з ним — красу, гарний настрій і впевненість у собі.

Отличная клиника, спасибо за работу!!

Андрей, червень 2020

Огромная благодарность врачу Елене Зайцевой! Оказала помощь на высшем уровне! Здесь я реально ощутила , что такое индивидуальный подход к пациенту и увидела желание «бороться за жизнь зуба» до последнего. Очень довольна!

Апраксина Татьяна, жовтень 2019

I happened to go by chance for a dental cleaning, the clinic being recommended by a friend who frequents it. After the procedure, I have to say that the opinion about my spanish dentist has changed: Elena knows her craft better than any other dentist...

Fran Martinez, березень 2017

Надзвичайно хороший сервіс, дуже уважні лікарі та персонал. Особлива вдячність лікарю Олені Зайцевій, не лише за якісне лікування, але і за детальні роз"яснення та консультації. Для мене це дуже важливий момент, мати розуміння та уявлення що і чому в...

Julie Romanenko, лютий 2017

Новини та Акції

Перейти у розділ

26 листопада 2018

Стоматологічний центр «Інвента» отримав нагороду

В знак визнання старань в області якості надання послуг, стоматологічний центр «Інвента» став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року».

28 червня 2018

Результати проведенних досліджень

Усім нам відома фраза «організм людини — одне ціле». Кожен чув її багато разів у своєму житті. Але як часто ми замислювалися над її глибинною суттю?

НашА адресА

м. Київ, вул. Антоновича

(Горького), 116

ст. м. “Палац Україна”

Наші контакти

044 500 717 8 міський

097 722 717 8 Київстар

099 722 717 8 МТС

Написати листа на e-mail

ЧАС работИ

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт с 9:00 до 21:00

Сб с 10:00 до 15:00

Вс - вихідний

 

Ви можете записатися на прийом

в будь-який зручний для Вас час за вказаними телефонами. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

.

Металеві брекет-системи

Красива посмішка завжди демонструє щирість та доброзичливість, робить її володаря привабливішим та спонукає до спілкування. Вона є елементом комунікації, першою передумовою до успішної кар’єри  та є додатковим фактором потягу  в особистих стосунках.

Дієвим  методом без участі хірургії та протезування у створенні ідеальної посмішки стали металеві брекет-системи. Це незнімні ортодонтичні конструкції, що фіксуються на поверхні емалі кожного зуба та під дією елементів системи (ортодонтичної дуги) повільно, але неухильно вирівнюють зубний ряд.

 

Будова брекет-системи

Перші системи були досить громіздкими, створюючи певний дискомфорт в носінні. Зараз розмір елементів став меншим, вага легша. Розглянемо основні складові, про які саме елементи йде мова:

1. Брекет (замок) – незнімна частина брекет-ситеми, виготовлена з медичного сплаву, в основі якої є паз для ортодонтичної дуги, по краях основи – крила для надійної фіксації дуги. Від того матеріалу, з якого виконаний брекет, розрізняють пластикові, керамічні, «сапфірові» і навіть золоті системи.

2. Ортодонтичні кільця – металеві елементи, котрі фіксують на 6-х або 7-х зубах, вони містять замок для введення в нього ортодонтичної дуги.

3. Ортодонтична дуга – стальна або металевого сплаву знімна і найактивніша частина системи, на котру покладаються ортодонтичні зусилля. Дуга має «пам'ять форми» та при її фіксації в пази брекетів вона намагається вирівнятися, а за собою тягне зуби, до яких брекети прикріплені композитним матеріалом. Тому дуже важливе регулярне відвідування ортодонта, особливо в перший час після установки, лікар контролюватиме стан дуги, активуватиме та задаватиме їй первинну форму.

4. Еластичні лігатури – додатково фіксують дугу в пазі брекета та згладжують їх поверхню для тендітного контакту з зубами. Можуть бути прозорими, під колір металу, кольоровим, абсолютно різними.

Стоматологічні компанії, що випускають брекет-системи, регулярно модернізують складові: створюють різної форми основи брекета, змінюють кількість крил, доповнюють крючками для тяг, оснащують самолігуруючими елементами. Метою всіх цих заходів є удосконалення зовнішнього виду металевої брекет-системи, тому що інші параметри, а саме міцність, надійність, цінова доступність займають лідируючі позиції. 

 

Види металевих брекетів

В залежності від локалізації розташування брекетів, розрізняють дві форми:

  • вестибулярну (фіксують брекети до зовнішньої поверхні зуба);
  • лінгвальну (до внутрішньої язичної сторони зубів);

Не дивлячись на те, що пацієнти бажають приховати носіння брекетів та розмістити їх з внутрішнього боку, тільки лікар ортодонт, що лікує, може рекомендувати ту чи іншу форму. Він відштовхується від картини в роті пацієнта та від проведених досліджень.

В залежності від способу з’єднання брекета з ортодонтичною дугою, розрізняють:

  • лігатурні (фіксація дуги за допомогою еластичних лігатур);
  • самолігуруючі (дуга фіксується замочком, що встановлений на брекеті).

У випадку самолігуруючих брекетів використовується найменша сила тиску на зуб з метою переміщення, а це сприятливіше для кореневої системи.

 

Поведінка після установки брекет-системи

Після підготовки порожнини рота: лікування зубів, котрі вимагають цього, та гігієнічної чистки, брекет-систему встановлюють поетапно. Спочатку на одну щелепу, через деякий час на іншу. Рідше в процесі зміни прикусу бере участь одна щелепа.

Зверніть увагу, що під впливом брекетів зуби починають змінювати звичне положення, тому періодично може виникати біль у скронях, щелепах, вилицях. Вона не буде гострою, її легко приглушити будь-якою знеболюючою пігулкою.

Оскільки металеві брекети мають такі форми основи, що на початках  можуть травмувати слизову, то  для адаптації губ та щік потрібно використовувати ортодонтичний захисний віск.

Необхідно відкоригувати харчування: повністю відмовитися від в’язких продуктів (ірисок, жувальних гумок), виключити морозиво (не компрометувати дугу, вона і так несе колосальне навантаження), не піддавати елементи надлишковому забрудненню печивом, чіпсами і т.д., намагатися не травмувати, не зірвати їх, для цього різати ножем, подрібнювати волокна їжі. Металеві брекети не піддаються фарбуванню, вони не змінять колір після випитого червоного вина, насиченого соку або міцного чаю. Багаторічний досвід установки брекет-систем показує, що до всіх змушених засторог пацієнт звикає швидко.


Під час консультації та діагностичного обстеження ортодонт нашого стоматологічного центру «Інвента» зможе зорієнтувати вас по термінам носіння брекет-системи, оскільки цей параметр виключно індивідуальний. Звертайтеся, і ми допоможемо вам створити здорову та красиву посмішку.

Будьте здорові та посміхайтеся частіше!

Поділитися: Поділитися
 
Закрити

Задайте Ваше питання:

* - обов'язкові для заповнення поля

Чому варто віддати перевагу: зубній нитці або іригатору, враховуючи, що різниця в ціні значна?

Використання зубної нитки не виключає використання  іригатора, і навпаки, бо вони виконують різні функції. Зубна нитка не може виключити іригатор, і навпаки, так як вони виконують різні функції. Зубна нитка ретельно очищає міжзубні проміжки після їжі, легко справляючись з найбільш важкодоступними ділянками, вона компактна і її зручно брати з собою. Іригатор також справляється легко з цією ж функцією, але крім того є лікувальним апаратом зубоясневої борозди та патологічних кишень. Детальніше про нього читайте в нашій статті. Ми рекомендуємо  використовувати і зубну нитку, і іригатор, чергуючи.

У мене натуральна, дорога зубна щітка, яку придбала 6 місяців тому. Її щетинки трохи роз'їхалися і стирчать в сторони, невже її потрібно міняти?

На жаль, так. Такі щетинки можуть дряпати, травмувати ясна під час руху щітки. Ми рекомендуємо міняти зубну щітку через 3-4 місяці від початку використання.

Як часто міняти зубну пасту?

Зубна паста не повинна бути однією і тією ж цілий рік, навіть якщо перевага віддається відомому в світі стоматології бренду. Краще її періодично міняти, чергувати. Ми рекомендуємо мати кілька зубних паст в будинку: для ясен, відбілююча та для чутливих зубів. Зверніться з цим питанням до свого лікуючого стоматолога, він відкоригує це питання відповідно до індивідуальної ситуації.

Коли все-таки чистити зуби: до або після сніданку? 

Це вічне питання! Якщо перед сном зуби ретельно були почищені, то вранці вони чисті, на них немає м'якого зубного нальоту. Однак, є запах і він дуже бентежить. Його створює слущенний епітелій (клітини слизової та шкіри) з внутрішньої поверхні губ, щік та язика, який не змивався за ніч достатньою кількістю слини і води. В цьому і криється причина неприємного запаху з рота вранці. Тому, ми рекомендуємо перед сніданком - прополоскати рот, а після сніданку почистити зуби.

Я чула, що карієс заразний, чи так це? 

Карієс викликається патогенною мікрофлорою, яка може передаватися контактним шляхом. Але наявність патогенної мікрофлори не завжди означає карієс. Вона є в порожнині рота кожної людини, але карієс - це наслідок поганої гігієни і розвивається він у всіх по-різному. Чи передаються патогенні бактерії, що викликають карієс? Так. Чи заразний сам карієс? Не думаємо.

Чи можна, чи безпечно лікувати зуби вагітним жінкам?

Можна і потрібно. Якщо оцінити шкоду від інфікованого зуба, болю і наслідків руйнування зубів, то вона переважить острах відвідування стоматолога. Поставитися до цього періоду життя потрібно грамотно: найоптимальнішим періодом для лікування зубів є другий триместр (4-ий, 5-ий та 6-ий місяці). Єдиними відносними протипоказаннями є: рентгенологічні дослідження, прийом антибіотиків та інших лікарських препаратів, небажаних при вагітності. Все інше в стоматологічній практиці, включаючи знеболення, не має обмежень застосування при вагітності та лактації.

Чи правда, що солодкі напої шкідливі для зубів?

Так, всі солодкі газовані напої, в тому числі, дієтичні (з цукрозамінниками), містять у великій кількості кислоти, що руйнують емаль зубів, а також величезна кількість цукру. Він, в свою чергу, чинить негайний шкідливий вплив на зубну емаль (оскільки є «їжею» для шкідливих мікроорганізмів, що викликають карієс, запальні процеси та інші неприємності), а також має довгостроковий шкідливий вплив (змінюючи склад слини). Однак, нейтралізувати дію кислот дуже просто – достатньо прополоскати рот чистою водою.

Чи є віковий ценз для установки імплантатів? Мені 62 роки і чи не запізно для такої процедури?

Неможливо встановити імплантат на ділянці, де мало кістки, а це на жаль буває в різному віці. Однак, і в цьому випадку існують методи хірургічного заповнення обсягу кісткової тканини. Тому, вік не є перешкодою! Тільки обстеження пацієнта і його індивідуальні характеристики скажуть, чи є імплантація методом вирішення питання в конкретному випадку.

Перед плановою операцією на серці, мені призначили огляд стоматолога, навіщо?

Будь-яке оперативне втручання в організм може спричинити післяопераційне ускладнення, яке провокується інфекцією із зовні або внутрішньою. Тому, лікарі хочуть заздалегідь виключити наявність вогнища інфекції, яке може ховатися в порожнині рота.

Є думка, що до зуба потрібно ставитися як до окремого органу, чи так це?

Абсолютно вірно. Будова зуба, виконувані функції, необхідність догляду та уваги, спектр можливих методів лікування, підтверджують, що зуб - це повноцінний, повноправний орган нашого організму. На щастя зуби даються нам двічі, на жаль, кожен наступний комплект потрібно купувати!

Також ви можете переглянути існуючі Питання і Відповіді.

Оберіть цікаву для Вас тему:

Залиште, будь ласка, Ваш номер телефону - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Залишити відгук

Шановні відвідувачі, адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, які несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Записатися на прийом

* - обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть форму запису на прийом до стоматолога. Після заповнення і відправки форми один з наших операторів обов'язково зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу для визначення зручного для Вас часу консультації або лікування.

Вся інформація, спрямована Вами, розглядається як строго конфіденційна і буде використана тільки для спілкування з Вами.

Якщо Вам зручніше спілкування з нашим оператором по телефону, телефонуйте нам за номерами:

+38 044 522-717-8 +38 097 722-717-8 +38 097 722-717-8

Інформаційний центр клініки Інвента працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 21:00, в суботу з 10:00 до 15:00.