м. Київ, вул. Горького, 116
(044) 500 71 78
(097) 722 71 78
(099) 722 71 78

Рентгенологія

Прицільний знімок зубів

Сучасне стоматологічне лікування неможливо уявити без якісної діагностики. Для встановлення або підтвердження діагнозу, визначення глибини карієсу застосовується один з найпоширеніших методів - прицільний рентгенівський знімок, що дозволяє досконально досліджувати від одного до чотирьох зубів. Наше сучасне рентгенівське обладнання володіє мінімальним рівнем опромінення, а тому дозволяє зробити необхідну кількість знімків (до 9 за один прийом) без шкоди для здоров'я пацієнта. Результати обстеження за допомогою сканера виводяться на екран комп'ютера і далі зберігаються в базі.

 

Панорамний знімок зубів

Перед початком комплексного лікування лікареві необхідно побачити стан всієї зубощелепної системи: анатомію і патологію всіх наявних зубів, особливості будови та обсягу кісткової тканини, гайморових пазух, суглоба.

У нашій клініці створені умови для того, щоб провести повне обстеження в перше ж відвідування(безпосередньо в клініці), що значно скорочує терміни складання плану лікування та реабілітації.

Наш апарат: ортопантомограф Panoura 18 (YOSHIDA DENTAL, Японія) відрізняється дуже гарною якістю і низьким рівнем загального опромінення.

 

Ось приклади наших цифрових панорамних знімків:

Знімок дорослої людини

Дитячий знімок зубів


Комп'ютерна томографія

Для більш детального вивчення проблем всієї зубощелепної системи лікар-рентгенолог робить 3D обстеження (в трьох взаємно перпендикулярних площинах). Зробивши серію знімків, комп'ютер вибудовує індивідуальну 3D модель щелепи, яку можна розглядати у різних проекціях, вивчаючи найдрібніші деталі.

Таке обстеження обов'язкове перед встановленням імплантатів, перед проведенням операції синус-ліфтингу, в ортодонтії, в ендодонтії ( для знаходження додаткових каналів, яких на звичайних знімках не вдається візуалізувати).

Процедура займає не більше 5 хвилин, безпечна і абсолютно безболісна. Всі результати обстежень мають бути записані на електронний носій (флешка, диск) щоб пацієнт мав змогу забрати їх з собою.

Так виглядає комп'ютерна томограма: