м. Київ, вул. Горького, 116
(044) 500 71 78
(097) 722 71 78
(099) 722 71 78

Реалії сьогоднішнього дня в стоматологічній практиці

Чи знаєте ви, що таке імплантат і яким компаніям варто довіряти?

Сьогодні стоматологічна імплантація – одна з сучасних методик лікування. За витратами вона цілком порівняна з іншими відповідними технологіями, а іноді здатна і заощадити ваші кошти.

Імаплантат – це штучний корінь, спеціальний виріб з медичного титану або цирконію. Він встановлюється в щелепну кістку на місце відсутнього зуба, і служить опорою для штучного зуба або протезної конструкції.

Наш стоматологічний центр співпрацює з відомою на світовому імплантологічному ринку ізраїльською компанією Alpha-Bio Tec, яка є лідером у розробці, виробництві та розповсюдженні імплантатів, ортопедичних компонентів, біоматеріалів і різноманітних стоматологічних  хірургічних інструментів.

Стоматологи Ізраїлю одні з перших у світі почали застосовувати зубні імплантати при реставрації втрачених зубів. Підвищений попит на послуги створив пропозицію - 20 років тому ізраїльська компанія Alpha-Bio Tec першою розпочала виробництво нової системи – гвинтових титанових імплататів.

Головне завдання, що стояло перед розробниками, ставило на меті поєднати найсучасніші технології, високу якість, простоту встановлення для лікаря і доступну ціну для пацієнта. І це завдання, на наш погляд, було вирішено в повній мірі.

На сьогоднішній день зубні імплантати Alpha-Bio Tec вже понад 25 років відомі в більш ніж 40 країнах світу, в тому числі і в Україні. Філософія ергономічності від Alpha-Bio Tec полягає в мінімальній кількості компонентів, необхідних для виконання будь-якої процедури. Дотримання високих міжнародних стандартів контролю якості означає постійну перевірку продукції з боку таких зовнішніх органів, як Ізраїльський інститут стандартів, німецькі сертифікаційні органи тощо. На свої вироби компанія надає безстрокову гарантію.

Компанія Alpha-Bio Tec досягла високої майстерності у мистецтві створення ергономічних імплантологічних технологій, застосування яких на сьогодні є критерієм сучасності лікувального закладу та професійної впевненності кожного імплантолога.Наявність необхідних матеріалів та сучасних розробок забезпечує надійні рішення для всіх клінічних ситуацій та дозволяє стоматологам повною мірою і з максимальною ефективністю реалізувати свій творчий потенціал, що, безумовно, підвищує якість надаваних пацієнтам послуг.

Довіряйте своє лікування лише перевіреним фахівцям, які використовують у своїй практиці сертифіковані імплантати відомих світових виробників.

Бережіть свою посмішку!

С повагою, Стоматологічний центр “Інвента”