м. Київ, вул. Горького, 116
(044) 500 71 78
(097) 722 71 78
(099) 722 71 78

Акції та заходи

Акція на встановлення ізраїльських імплантатів!

Спільна акція з компанією Alpha-Bio Tec!

Ізраїльська якість за помірними цінами: спеціальні умови на встановлення стоматологічних імплантатів Alpha-Bio Tec.

Знижка 30% при встановленні 2-го імплантату і 50% при встановленні всіх наступних. Безстрокова гарантія на всі види імплантатів  від компанії Alpha- Bio Tec. 

Консультація безкоштовно.

Акція діє з 05 листопада 2015р. по 31 січня 2016р.

* - Умови

 • Номінальна вартість: 9400 грн. 
 • Знижка 30%: 6580 грн.
 • Знижка 50%: 4700 грн.
 • Без прихованих доплат.
 • У вартість входить:
  - ціна імплантата
  - робота лікаря
 • У вартість не входить:
  - обстеження (комп’ютерна томографія, панорамний знімок);
  - використання остеопластичних кісткових матеріалів;
  - ортопедичі конструкції.


Семінар "Постурологія в стоматології" в нашому центрі

Невпинний розвиток, рух вперед, здобуття нових знань – є одними з головних чинників професійного зростання. 
У нашому центрі ми керуємось принципом постійного підвищення кваліфікації лікарів та обміну досвідом. 13 вересня 2015 р. на базі стоматологічного центру “Інвента” була проведена практична частина семінару “Постурологія 2”, організованого Всеукраїнською суспільною організацією “Остеопатія Україна”. 

На майстер-класі, який проводив досвідчений лікар-остеопат, стоматолог-ортодонт, гнатолог та подолог – Кінаш Юрій Іванович відбулася плідна дискусія на теми «висоти прикусу», «гармонії», «центрального співвідношення», взаємовпливу постури на прикус та прикусу на постуру. 

Було приємно познайомитись та продуктивно провести час в колі колег, лікарів-стоматологів та остеопатів з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Житомира, Москви, Херсона, Чернівців, Львова та Києва, дуже творчих, приємних та відкритих людей, справжніх професіоналів та обдарованих особистостей, що розвиваються та цікавляться чимось новим. 

Дякуємо всім присутнім за теплу та дружню атмосферу та до нових зустрічей!!!

 


Отримання статусу сертифікованої клініки по работі с продукцією компанії Alpha-BioTec!

Друзі, з липня 2015р. стоматологічний центр “ІНВЕНТА” отримав статус сертифікованої клініки по роботі з продукцією компанії Alpha-BioTec (Ізраіль) - лідера ринку з розробки, виготовлення та розповсюдження стоматологічних імплантатів та біоматеріалів.

Сертифікат про співпрацю директор стоматологічного центру "Інвента" Зайцева О.Ф. урочисто отримала з рук Севериновського А. Б.- директора НПФ “Інфолайн", офіційного та ексклюзивного представника компанії Alpha-Bio Tec на території України.

Віднині, на правах партнерських відносин, лікарі клініки отримали право доступу до останніх розробок компанії Alpha-BioTec, будуть долучатися до медичних досліджень, проведення спільних акцій, проектів та майстер-класів на базі стоматологічного центру "Інвента".

Дякуємо колегам за довіру, ефективне партнерство та відзнаку!


До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей Стоматологічний центр “Інвента” провів цікавий захід “Гігієна ротової порожнини або як правильно чистити зуби”.

2 червня дітки та їх батьки відвідали клініку, щоб дізнатися більше про те, чому вкрай важливо правильно та систематично чистити зубки, як запобігти хворобам ротової порожнини, які продукти є безпечними з точки зору здоров’я зубів, а вживання яких слід уникати.

Окрім цього, діти спробували чистити зуби на пластиковій моделі щелепи, подивилися навчальний мультик про правильний догляд за ротовою порожниною та призначення зубної щітки, флосу та ополіскувача, взяли участь у вікторині та створили виставку картин про здорові зуби.

Батьки мали чудову нагоду поспілкуватися з лікарями-стоматологами та задати питання про особливості догляду за зубами у діток різного віку.

Будемо раді бачити вас на інших заходах нашого центру! Будьте здорові!Акція до Дня Закоханих

Акція від Стоматологічного центру "Інвента"!

9 лютого, у Міжнародний день стоматолога, вітаємо наших коллег та пацієнтів зі святом, та з побажаннями щирої та здорової посмішки розпочинаємо тиждень гігієни “Здорові зуби”! Кожного дня спеціалісти центру надаватимуть поради щодо правильного догляду за ротовою порожниною, а в День всіх закоханих буде розіграно сертифікат номіналом 1000 грн. на терапевтичні стоматологічні послуги.

Для участі в акції необхідно:

- Бути зареєстрованим користувачем соцмережі Facebook.

- Бути фаном спільноти Стоматологічний центр “Інвента”.

- Натиснути “Подобається” та поділитися цим постом на своїй сторінці.

- Зробити публікацію доступною для перегляду.